» Cвяткування Хеллоуіну

Cвяткування Хеллоуіну

1-11-2023, 15:32
1 листопада в ЗОШ №7 пройшло святкування Хеллоуіну. Усі кабінети були прикрашені, а учні одягнені в костюми. Проведені конкурси: на краще прикрашання кабінету та на креативніший костюм. У холі школи зроблена тематична фотозона. Учні початкових класів на математиці розв'язували "Гарбузове рівняння", на українській мові розкладали насіння до гарбузів "Власні та загальні назви",розгадували ребуси на англійській мові. Святкування Хеллоуіну стало дуже цікавим заходом, де школярі змогли показати свою креативність, художній і творчий підхід до проведення дозвілля та жагу до неформального спілкування.
Cвяткування Хеллоуіну Cвяткування Хеллоуіну Cвяткування Хеллоуіну Cвяткування Хеллоуіну