» Стратегія розвитку закладу освіти

Стратегія розвитку закладу освіти

КРОК ДО та КРОК 1
Крок До та Крок 1 на шляху до школи майбутнього.
У лютому 2024 року в рамках реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE стартувала друга хвиля Школи дієвої демократії з написання Стратегії розвитку, до якої долучилася і ЗОШ № 7.
Стратегія розвитку закладу освіти — це важливий крок для визначення вектора діяльності школи на найближчі роки.
8 березня відбулась організаційна зустріч менторів із розроблення та реалізації Стратегії розвитку ЗОШ № 7 Антоніни Федорченко та Дмитра Покришня з дирекцією школи. Ментори окреслили кроки до успіху, нагадали про демократичний вектор руху освіти, пояснили суть партисипативного підходу, націлили на початок насиченої творчої роботи. Наказ про створення робочої групи є, рекомендації щодо творчого підходу до питання створення проєктної групи з розробки Стратегії розвитку враховані.
Отже, 21 березня відбудеться зустріч робочої групи з менторами. Розпочинаємо шлях довжиною в 9 місяців роботи над проєктом!

КРОК 1.
У рамках реалізації швейцарсько-українського проєкту DECIDE стартувала друга хвиля Школи дієвої демократії з написання Стратегії розвитку, до якої долучилася і ЗОШ № 7.
21 березня відбулась зустріч робочої групи з менторами. До зустрічи залучилися члени робочої групи: дирекція школи, вчителі, представники батьківської громадськості, учні школи, випускники та Гусак Регіна - депутат Чернігівської міської ради, директор НРЦ №2.
Розпочинаємо шлях довжиною в 9 місяців роботи над проєктом! Ментори Антоніна Федорченко та Дмитро Покришень окреслили кроки до успіху, нагадали про демократичний вектор руху освіти, пояснили суть партисипативного підходу, націлили на початок насиченої творчої роботи.
#ШколаДієвоїДемократії

2.pdf [370.15 Kb] (завантажень: 0)
1.pdf [657.86 Kb] (завантажень: 2)

КРОК 2.
Розроблення Профілю ЗЗСО на основі діагностування вихідного стану та проведення оцінювання задля визначення векторів розвитку.
Протягом 26.03-02.04.2024 року в школі було проведено опитування учасників освітнього процесу (вчителів, учнів, батьків) за 14 темами ШДД та показниками Профілю ЗЗСО.
На основі аналітичного матеріалу та результатів опитування був розроблений Профіль ЗЗСО № 7.
22 квітня був проведений семінар з самооцінювання ЗЗСО за участю членів робочої групи та менторів Антоніни Федорченко та Дмитра Покришня. Було використано інструмент - SWOT-аналізу, проведено роботу в групах за темами: освітнє середовище, освітній процес, педагогічна діяльність, управлінська діяльність.