» Вибори президента школи

Вибори президента школи

10-10-2016, 15:40
В школі 7 жовтня відбулись вибори Президента школи. На цю посаду були висунуті кандидати 9 – 10 класів, а саме Балабанцева Марія, Ткаченко Анна, Ємельянова Діана та Ущенко Яна. У всіх учасників були цікаві пропозиції щодо покращення шкільного життя. Зокрема Балабанцева Маша запропонувала поставити в школі «Скриньку ідей», де кожен бажаючий може анонімно висловлювати свої ідеї та пропозиції; запропонувала створити шкільне радіо та започаткувати ведення шкільної книги рекордів. Ущенко Яна хотіла створювати різноманітні квести та флешмоби, прагне змінити буденне життя школи на цікаве та захоплююче, сповнене пригод. Ємельянова Діана висунула пропозиції щодо проведення шкільних заходів та конкурсів, за адаптацію учнів та вчителів після тривалих канікулів, проведення благодійних акцій, запропонувала започаткувати традицію святкування день народження нашої школи. Ткаченко Анна обіцяла у своїй передвиборній програмі організовувати цікаве дозвілля для учнів школи, проводити конкурси талантів, спортивні змагання, КВН, організовувати подорожі по різним куточкам нашої країни та мріє про квітучу школу в якій буде панувати мир і повага до вчителів та учнів.
Вибори пройшли в два етапи, в запеклій боротьби перемогу здобула Ткаченко Анна, заступником президента школи стає Балабанцева Марія. Вітаємо переможців та школу з новим президентом.
Вибори президента школи Вибори президента школи Вибори президента школиВибори президента школи
Вибори президента школи Вибори президента школи Вибори президента школи Вибори президента школи