» Сторінка психолога
на правах реклами

Сторінка психолога

Семенова Оксана Василівна
практичний психолог

Виховання гармонійної, повноцінної особистості - це один з найскладніших процесів, у якому школа відіграє одну з перших ролей. У цей період закладаються багато з тих особистісних якостей, від яких залежить успішність дитини в його подальшому житті, формується світогляд майбутнього громадянина, сім'янина, працівника. Тому 28 лютого 2013 р. був проведений психологічний тренінг для учнів молодшого шкільного віку «Я умію бути щасливою людиною». Мета: надання дітям можливості розширити власні уявлення про людське щастя.

До Дня Безпечного Інтернету
10 золотих правил безпеки в Інтернеті!

1. Нікому без дозволу батьків не давати особисту інформацію: домашню адресу, номер домашнього телефону, робочу адресу батьків, їхній номер телефону, назву й адресу школи.
2. Якщо знайдете якусь інформацію, що турбує вас, негайно сповістіть про це батьків.
3. Ніколи не погоджуватися на зустріч з людиною, з якою ви познайомилися в Інтернеті. Якщо все ж таки це необхідно, то спочатку потрібно спитати дозволу батьків, а зустріч повинна відбутися в громадському місці й у присутності батьків.
4. Не посилати свої фотографії чи іншу інформацію без дозволу батьків.
5. Не відповідати на невиховані і грубі листи. Якщо одержите такі листи не з вашої вини, то сповістіть про це батьків, нехай вони зв'яжуться з компанією, що надає послуги Інтернет.
6. Розробити з батьками правила користування Інтернетом. Особливо домовитися з ними про прийнятний час роботи в Інтернеті і сайти, до яких ви збираєтесь заходити.
7. Не заходити на аморальні сайти і не порушувати без згоди батьків ці правила.
8. Не давати нікому крім батьків свої паролі, навіть найближчим друзям.
9. Не робити протизаконних вчинків і речей в Інтернеті.
10. Не шкодити і не заважати іншим користувачам.


Школа №7

 

Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос - більш нічого.
А серце б’ється – ожива, як їх почує!..
Т.Шевченко