» Наші досягнення
на правах реклами

Наші досягнення

«Ти можеш!» — повинен нагадувати вчитель учневі.
«Він може!» — повинен нагадувати колектив.
«Я можу!» — повинен повірити в себе учень.
В.Шаталов

Про результати виступу учнів на міських олімпіадах з базових дисциплін у 2016-2017 н.р.
Кількість дипломів, які отримали учні ЗНЗ№7 у ІІ етапі за 2016-2017 навчальний рік:
І ступеня – 0
ІІ ступеня – 1
Всього: 6 дипломів.
Переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін визнані такі учні:
з української мови і літератури:
1. Коваленко Галина, 8-А клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Ленько Н.В.
2. Балабанцева Марія, 10-А клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Ленько Н.В.
з математики:
1. Кальницький Андрій, 8-А клас, 2 місце, диплом ІІ ступеня, учитель Ткачук О.І.
2. Халімон Руслан, 9-А клас, 6-7 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Бірюкова І.О.
з біології:
1. Байдакова Катерина, 8-А клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Сакир Т.В.
з географії:
1. Коваленко Галина, 8-А клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Терентій С.В.

Розподіл дипломів відповідно до предметів:
- українська мова – 2
- математика – 2
- біологія – 1
- географія – 1
Всього: 6 предметів

Про результати виступу учнів на міських олімпіадах з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.

Кількість дипломів, які отримали учні ЗНЗ№7 у ІІ етапі за 2014-2015 навчальний рік:
І ступеня – 1
ІІ ступеня – 0
ІІІ ступеня – 2
Всього: 3 дипломи.
Переможцем ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін визнані такі учні:
з біології:
1. Пастушенко Даніїл 9-А клас, 1 місце, диплом І ступеня, учитель Твердовська С.В.
з екології:
1. Усик Марина, 11-А клас, 4 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Сакир Т.В.
з інформатики:
1. Гудок Владислав, 10-А клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Сапетова Л.А.

Про результати виступу учнів на міських олімпіадах з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.

Кількість дипломів, які отримали учні ЗНЗ№7 у ІІ етапі за 2013-2014 навчальний рік:
І ступеня – 4
ІІ ступеня – 2
Всього: 11 дипломів.
з української мови і літератури:
1. Потапенко Лілія, 10-А клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Карпова О.В.
2. Балабанцева Марія 7- А клас, 6 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Ленько Н.В.
з історії:
1. Приходько Ярослав, 10 - А клас, 1 місце, диплом І ступеня, учитель Душина Л.В.
2. Антоненко Марина, 9 - А клас, 2 місце, диплом ІІ ступеня, учитель Душина Л.В.
з біології:
1. Кононенко Артем 11- А клас, 1 місце, диплом І ступеня, учитель Юрків Л.І.
2. Пастушенко Даніїл 8-А клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Твердовська С.В.
з трудового навчання:
1. Шевченко Аліна, 10- А клас, 1 місце, диплом І ступеня, учитель Рудягіна О.В..
2. Кононуха Марія, 9 - А клас, 3 місце, диплом ІІ ступеня, учитель Чернишова О.М.
з екології:
1. Грибова Ганна, 11- А клас, 1 місце, диплом І ступеня, учитель Сакир Т.В.
з фізичної культури:
1. Попок Анастасія, 11- Б клас, 5 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Іванова І.М.

Про результати виступу учнів на міських олімпіадах з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.
Учні школи брали участь в міських олімпіадах з базових дисциплін у 2012-2013 навчальному році.
Кількість дипломів, які отримали учні ЗНЗ№7 у ІІ етапі за 2012-2013 навчальний рік:
І ступеня – 1
ІІ ступеня – 4
Всього: 10 дипломів.
з української мови і літератури:
1. Потапенко Лілія, 9-Б клас, 4 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Карпова О.В.
2. Бутенко Анна, 10- А клас, 4 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Ленько Н.В.
з історії:
1. Приходько Ярослав, 9- А клас, 3 місце, диплом ІІ ступеня, учитель Душина Л.В.
2. Божко Ярослав, 11- А клас, 6 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Прошина Н.М.
з інформатики:
1. Сухомлин Богдан, 10- А клас, 6 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Сапетова Л.А.
з біології:
1. Кононенко Артем 10- А клас, 2 місце, диплом ІІ ступеня, учитель Юрків Л.І.
з трудового навчання:
1. Шевченко Аліна, 9- А клас, 3 місце, диплом ІІ ступеня, учитель Чернишова О.М.
2. Кваша Ганна, 11- А клас, 1 місце, диплом І ступеня, учитель Чернишова О.М.
з екології:
1. Точона Вікторія, 11- Б клас, 2 місце, диплом ІІ ступеня, учитель Твердовська С.В.
з інформаційних технологій:
1.Ткачук Андрій, 9-Б клас, 6 місце, диплом ІІІ ступеня, учитель Ткачук О.І.
Недоліком в результатах виступу на міських олімпіадах є відсутність зайнятих місць та набраних балів з таких предметів, як: астрономія, англійська мова і фізична культура.
Показник моніторингу загального результату виступу ЗНЗ № 7 на міських олімпіадах та зайняті місця по навчальним рокам:
2012-2013 н.р.- 13 місце.

Учні 2-6 класів -79 учнів взяли участь у міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», 76 учнів у Всеукраїнському конкурсі «Колосок».

Ну що б, здавалося, слова…
Слова та голос - більш нічого.
А серце б’ється – ожива, як їх почує!..
Т.Шевченко