» Учнівське самоврядування (структура)

Учнівське самоврядування (структура)

Учнівське самоврядування – добровільна організація учнів навчального закладу, яка забезпечує право і надає можливість в межах Статуту здійснювати регулювання і управління справами, які належать до їхньої компетенції та в інтересах учнів навчального закладу.

Учнівське самоврядування – це ефективна форма підготовки суспільством свого гідного і прогресивного майбутнього.

Завдання учнівського самоврядування школи – залучення широкого загалу учнів до управління шкільним життям, отримання практичного досвіду, з яким вони зможуть краще адаптуватися в дорослому житті. Від розвитку свідомості дитини залежить її подальше життя як повноправного члена суспільства та свідомого громадянина, що чітко знає свої права і обов’язки і може вільно орієнтуватись у політичній, економічній чи соціальній ситуації. Діяльність учнівського самоврядування важлива не тільки для шкільного сьогодення, але й для майбутнього усіх її громадян.

Комісії
учнівського самоврядування ЗНЗ № 7