» Конкурс «7 школа має таланти»

Конкурс «7 школа має таланти»

6-02-2020, 11:01
Протягом тижня в нашій школі обирали найталановитіших учнів школи. З 3 по 7 лютого в школі пройшов загальношкільний конкурс «7 школа має таланти». Претендентів виявилось дуже багато, тому для зручності, охочих дітей розділили на два дні. В понеділок відбувся конкурс в таких номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Інструментальне мистецтво» та «Декламування», четвер - «Хореографічне мистецтво». Діти показали неабиякий талант, гарну підготовку та жагу до перемоги.
Конкурс  «7 школа має таланти» Конкурс  «7 школа має таланти» Конкурс  «7 школа має таланти»Конкурс  «7 школа має таланти»
Конкурс  «7 школа має таланти» Конкурс  «7 школа має таланти» Конкурс  «7 школа має таланти» Конкурс  «7 школа має таланти»