» Cвято краси й чарівності «Міс осінь 2016»

Cвято краси й чарівності «Міс осінь 2016»

18-11-2016, 15:23
17 листопада в школі відбулось свято краси й чарівності «Міс осінь 2016». Приймали участь в конкурсі учениці 8 – 10 класів. Дівчата на сцені показали гарну підготовку до свята, адже завдання були нелегкі: дефіле як в українському стилі так і в вечірніх сукнях, конкурс талантів та інтелектуальний конкурс. Всі учасниці були нагороджені почесними титулами та подарунками, але корону та титул «Міс Осінь 2016» отримала лише одна. І так перемогу здобула учениця 9 Б класу Денисенко Лілія; Віце Міс Осінь стала Мінчик Олександра 9 А клас; Міс Елегантність – Філон Марія 8 А клас; Міс чарівність – Ємельянова Діана 10 Б клас; Міс грація – Кучушева Крістіна 10 А клас та Міс глядацьких симпатій Галушко Єлизавета 8 Б клас.
Cвято краси й чарівності «Міс осінь 2016» Cвято краси й чарівності «Міс осінь 2016»