» Нагородження переможців загальношкільного конкурсу «7 школа має талант»

Нагородження переможців загальношкільного конкурсу «7 школа має талант»

7-02-2020, 11:06
Сьогодні відбулось нагородження переможців загальношкільного конкурсу «7 школа має талант». «Вокальне мистецтво»: І місце – ансамбль «Ліхтарики»; ІІ місце розділили Айнзер Крістіна 5 Б клас, Савченко Анна 4 Б, Карбовська Дар’я 3 Б, Довганюк Анна 7 А; ІІІ місце отримав Кравцов Максим 2 А клас, Сапун Кіра 3 А клас. «Інструментальне мистецтво»: І місце Мішко Єгор 2 Б клас, Устименко Анастасія 3 В клас, Марченко Анна 4 А клас, Воробйов Ярослав 9 А клас, Кулєба Олександра 3 А клас; ІІ місце отримали Обабко Уляна 5 Б клас, Блудша Вероніка 3 Б клас; ІІІ місце – Михайлов Олександр 4 А, Марченко Ольга 4 А, Шолох Еліна 4 А. «Хореографія, хіп хоп»: Блудша Вероніка, Кулик Вероніка учениці 3 Б класу посіли І місце; Полетун Валерія, Малецька Софія, Кузнецова Анастасія учениці 4 А класу – ІІ місце; Корнєва Анастасія, 4 Б клас – ІІІ місце. «Контемп»: І місце – Кушнір Інна, 10 А клас; ІІ місце – Мельничук Домініка, 6 Б класу. «Східні танці»: І місце – Протченко Валерія, 7 Б клас; ІІ місце – Солом’яна Аліна, 10 А клас; ІІІ місце – Позня Аліна, 7 Б клас. Спортивна гімнастика: І місце отримують сестри Масановець Вікторія та Масановець Ольга; І місце посіла Лавренко Яна, 10 А клас; ІІ місце – Лавренко Антоніна. Серед колективів Гран – прі отримує 8 Б клас "Сучасні діти»; ІІ місце учасники танцювального колективу «Парадокс», старша група; ІІІ місце – учасники колективу «Парадокс», учні 2-х та 3-х класів.
Дякуємо всім дітям за участь та за неперевершені емоції.