» Виставка – «Великодні барви»

Виставка – «Великодні барви»

4-04-2018, 15:04
З нагоди свята – Світле Хрестове Воскресіння, яке християни цього року святкують 8 квітня, в школі відбулась виставка – «Великодні барви». Кожен клас мав представити писанки виготовлені власноруч та композиції на Великодню тематику, учні проявили активність в проведенні конкурсу та підготували величезну кількість писанок вироблених з різних матеріалів: дерево, тканина, папір, бісер і т.д. Всім учасникам виносимо вдячність за чудову роботу.
Виставка  –  «Великодні барви» Виставка  –  «Великодні барви» Виставка  –  «Великодні барви» Виставка  –  «Великодні барви»