Цього року Святий Миколай подарував майбутнім першокласникам чудову нагоду долучитись до магії свята в школі 7. Школа в черговий раз відкрила для них свої двері .
Діти були безмежно щасливі побувати в ролі учнів, посидіти за партою, познайомитися з вчителями... Святковий майстер клас дуже сподобався малятам, вони забрали додому частинку свята, виготовлену власноруч. Активна руханка та релаксаційне заняття з психологом в укритті справили незабутні враження!!! А чарівна лабораторія здивувала й надихнула на майбутнє навчання. Поки діти розважались,їх батьки мали змогу поспілкуватись з директоркою та заступником з навчально-виховної роботи , які провели для них екскурсію школою. Додому повертались натхненні й вмотивовані. Ще й з подарунком від Миколая!
Ми чекаємо всіх 1 вересня уже в якості своїх учнів!!!
![Mайбутні першокласники Mайбутні першокласники](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701778947_mycollages.jpg)
Діти були безмежно щасливі побувати в ролі учнів, посидіти за партою, познайомитися з вчителями... Святковий майстер клас дуже сподобався малятам, вони забрали додому частинку свята, виготовлену власноруч. Активна руханка та релаксаційне заняття з психологом в укритті справили незабутні враження!!! А чарівна лабораторія здивувала й надихнула на майбутнє навчання. Поки діти розважались,їх батьки мали змогу поспілкуватись з директоркою та заступником з навчально-виховної роботи , які провели для них екскурсію школою. Додому повертались натхненні й вмотивовані. Ще й з подарунком від Миколая!
Ми чекаємо всіх 1 вересня уже в якості своїх учнів!!!
![Mайбутні першокласники Mайбутні першокласники](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701778905_mycollages-3.jpg)
![Mайбутні першокласники Mайбутні першокласники](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701778978_mycollages-2.jpg)
![Mайбутні першокласники Mайбутні першокласники](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701778958_mycollages-1.jpg)
![Mайбутні першокласники Mайбутні першокласники](/uploads/posts/2023-12/thumbs/1701778947_mycollages.jpg)