» Виставка «Осіння феєрія»

Виставка «Осіння феєрія»

21-09-2018, 12:43
Сьогодні в нашій школі пройшла традиційна виставка «Осіння феєрія» приурочена до Дня міста. На виставці були представлені осінні букети та поробки з овочів, фруктів та природніх матеріалів. Учні в своїх роботах проявили неабияку творчість та креативність. Дякуємо учням та батькам за активну участь у шкільній виставці.
Виставка «Осіння феєрія» Виставка «Осіння феєрія» Виставка «Осіння феєрія» Виставка «Осіння феєрія»
Виставка «Осіння феєрія»Виставка «Осіння феєрія»Виставка «Осіння феєрія»Виставка «Осіння феєрія»