» 22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.

22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.

28-11-2017, 10:04
22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.
Відкрила семінар директор школи Колотило Н.Р. Заступник директора з НВР Жовток О.М. презентувала роботу початкової школи. Слухачі курсів відвідали урок позакласного читання «Барви осені» Гречихіної С.І. (вища категорія, учитель-методист) та виховний захід «Добре тому жити – хто вміє дружити», підготовлений Серостановою А.П.(вища категорія, старший вчитель).
22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського. 22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського. 22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.
22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського. 22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського. 22 листопада ЗНЗ № 7 приймала курсантів ЧОІППО ім. К.Д. Ушинського.