» Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського в ЗНЗ № 7

Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського в ЗНЗ № 7

15-02-2017, 13:14
14 лютого на базі ЗНЗ №7 були проведені уроки для слухачів курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського.
В рамках зустрічі було презентовано роботу початкової школи (заступник директора з навчально-виховної роботи Жовток О. М.). Проведений урок літературного читання у3-А класі “Життя і творчість Василя Сухомлинського “Красиві слова і красиве діло” (учитель Мекшун Т.Л. вища категорія, старший учитель), під час якого учні ознайомились з життям та творчістю Василя Сухомлинського. Далі був проведений урок літературного читання у 4-Б класі “Життя і творчість Лесі Українки. Стан природи і настрій людина у вірші “Давня весна” (учитель Семерня Т.І., вища категорія). Вчитель формував здатність відчувати красу художнього слова, прищеплював любов до природи.
Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського в ЗНЗ № 7 Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського в ЗНЗ № 7 Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського в ЗНЗ № 7 Слухачі курсів підвищення кваліфікації ЧОІППО ім. Ушинського в ЗНЗ № 7