» Список статей за 29.04.2024

Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна"

29-04-2024, 14:35
29.04 учні 7-х класів відвідали Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, де взяли участь в національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна", організованому співробітниками відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.
Щиро вдячні лекторам: Мельник О.М., Мороз Н.М., Євстратенко Є.С., Котушко І.П.
Національно-патріотичному  заході "Незламна моя Україна" Національно-патріотичному  заході "Незламна моя Україна" Національно-патріотичному  заході "Незламна моя Україна"

День Цивільного захисту

29-04-2024, 14:23
З метою практичного відпрацювання учнями теоретичних знань та практичних навичок 26 квітня 2024 року у закладі освіти було проведено День цивільного захисту.
У ході проведення Дня цивільного захисту були організовані виховні заняття: «Обережно! Небезпека» (1-4-кл.); «Надзвичайні ситуації та способи їх подолання» (5-7 кл.); «Захисти своє життя. Порядок дій у НС» (8-9 кл.); урок-пам’яті «Чорнобиль не має минулого часу» з елементами перегляду документального фільму.
Під час виховних занять відпрацьовано: правила поводження при обстрілах та при знаходженні вибухонебезпечних предметів, у тому числі замаскованих під побутові, правила прогулянки на природі, наголошено про заборону прогулянок до лісу, річки тощо, дії під час повітряної тривоги, правила пожежної безпеки, поведінки у соцмережах, при отруєнні хімічними речовинами, правила радіаційної безпеки, надання першої домедичної допомоги. Було проведено практичне заняття з виготовлення ватно-марлевих пов'язок.
Для учнів 3-х класів пройшов захід за участю співробітників Чернігівського РУ ГУ ДСНС України в Чернігівській області.
Для відпрацювання злагоджених дій під час пожежі була проведена навчально-тренувальна евакуація.
Здобувачі освіти та працівники закладу показали достатній рівень теоретичної та практичної підготовки.
День Цивільного захисту День Цивільного захисту День Цивільного захисту День Цивільного захисту