» Список статей за 02.04.2024

Міжнародний день птахів

2-04-2024, 08:51
Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів. День птахів - це час прильоту пернатих із зимівель, повернення птахів святкується також як прихід весни. Для учнів 7-х класів був проведений квест ,,Пташиний переполохʼʼ. І як виявилося наші діти чудово розуміються у різноманітності пернатих, способі життя, добре знають традиції українців, повʼязаних із птахами!
Міжнародний день птахів Міжнародний день птахів

День сміху

2-04-2024, 08:35
День сміху — свято, що відзначається у всьому світі першого квітня. Хоча він і не є національним, тим не менш, відмічається в багатьох країнах світу, у це свято прийнято розігрувати друзів, знайомих і просто весело жартувати над ними. Особливо весело цей день проходить у школярів. Для учнів ЗОШ №7 сьогодні був насичений і цікавий день, адже до школи сьогодні прийшли в піжамах, а також відбулася гра-змагання "Сміх продовжує життя" для 5-х класів.
День сміху День сміху День сміху
День сміху День сміху