29.04 учні 7-х класів відвідали Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана, де взяли участь в національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна", організованому співробітниками відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.
Щиро вдячні лекторам: Мельник О.М., Мороз Н.М., Євстратенко Є.С., Котушко І.П.
![Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна" Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна"](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714390553_mycollages-16.jpg)
Щиро вдячні лекторам: Мельник О.М., Мороз Н.М., Євстратенко Є.С., Котушко І.П.
![Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна" Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна"](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714390503_mycollages-18.jpg)
![Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна" Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна"](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714390535_mycollages-17.jpg)
![Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна" Національно-патріотичному заході "Незламна моя Україна"](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714390553_mycollages-16.jpg)