» Список статей за 16.02.2024

День Єднання

16-02-2024, 16:20
16 лютого в Україні відзначають особливе свято — День єднання. Акцію створив Президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Учні ЗОШ № 7 разом з учителями приєдналися до цього свята: кожен клас вивчав одну область України й усі разом створили карту єдності. Спільними зусиллями ­– до Перемоги! Тільки у єдності наша сила!
 День Єднання  День Єднання  День Єднання

Футбол та мінна безпека

16-02-2024, 14:09
Представниками Асоціації аматорського футболу України спільно з міжнародною організацією Spirit of Soccer та за підтримки Державного департаменту США у ЗОШ 7 з учнями 7-8 класів були проведені заходи, спрямовані на зменшення можливих наслідків небезпечного та незаконно розповсюдженого застосування військової зброї в цивільному середовищі.
Футбол та мінна безпека Футбол та мінна безпека Футбол та мінна безпека