16 лютого в Україні відзначають особливе свято — День єднання. Акцію створив Президент Володимир Зеленський 2022 року. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Учні ЗОШ № 7 разом з учителями приєдналися до цього свята: кожен клас вивчав одну область України й усі разом створили карту єдності. Спільними зусиллями – до Перемоги! Тільки у єдності наша сила!
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093151_mycollages-3.jpg)
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093233_mycollages.jpg)
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093162_mycollages-6.jpg)
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093219_mycollages-5.jpg)
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093151_mycollages-3.jpg)
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093189_mycollages-2.jpg)
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093186_mycollages-1.jpg)
![День Єднання День Єднання](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708093233_mycollages.jpg)