Тиждень здорового харчування. День 3. Дрес-код середи-помаранчевий. Робили аплікації, дізналися що символізує помаранчевий колір та говорили про користь помаранчевих овочів та фруктів, разом з ведмедиком Помаранчиком розв'язували цитрусові вирази, збирали соковиту математичну моркву, грали в ігри " Хто більше назве овочів і фруктів", " Чим корисний", “«Корисну їжу ми вживаємо – про здоров’я дбаємо” Також пройшли цікавий пізнавальний квест. Далі буде...
![Тиждень здорового харчування. День 3 Тиждень здорового харчування. День 3](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707311063_mycollages.jpg)
![Тиждень здорового харчування. День 3 Тиждень здорового харчування. День 3](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707311026_mycollages-2.jpg)
![Тиждень здорового харчування. День 3 Тиждень здорового харчування. День 3](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707311050_mycollages-1.jpg)
![Тиждень здорового харчування. День 3 Тиждень здорового харчування. День 3](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707311063_mycollages.jpg)