6 лютого в ЗЗСО №7 відбувся 2 етап змагань серед закладів загальної середньої освіти в межах територіальних громад проєкту "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" з волейболу. Грали команди ліцею №22 та ЗЗСО №29. Перемогу здобула команда ліцею №22.
#ПлічоплічВсеукраїнськішкільніліги
#УправлінняосвітиЧернігівськоїміськоїради
#Разомпереможемо
Пліч-о-пліч
![Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707299473_zobrazhennya_viber_2024-02-07_09-25-51-655.jpg)
#ПлічоплічВсеукраїнськішкільніліги
#УправлінняосвітиЧернігівськоїміськоїради
#Разомпереможемо
Пліч-о-пліч
![Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707299438_zobrazhennya_viber_2024-02-07_09-26-58-528.jpg)
![Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707299480_zobrazhennya_viber_2024-02-07_09-27-44-682.jpg)
![Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707299434_zobrazhennya_viber_2024-02-07_09-27-28-533.jpg)
![Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707299504_zobrazhennya_viber_2024-02-07_09-27-10-044.jpg)
![Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707299473_zobrazhennya_viber_2024-02-07_09-25-51-655.jpg)