» Список статей за 19.05.2023

"Хто ти, майбутній Олімпієць?"

19-05-2023, 14:47
10 травня 2023 року у м.Чернігові стадіон "Юність" знову приймав юних легкоатлетів на змаганнях ІІІ етапу 24 змагань серії Гран-прі "Хто ти, майбутній Олімпієць?".
Учні нашої школи та вихованці КПНЗ ДЮСШ "Атлет" приймали активну участь у цих змаганнях і досягли певних успіхів:
Висоцький Богдан - 2 місце зі стрибків у довжину та 2 місце з бігу на 600 м.
Гора Костянтин здобув бронзову нагороду зі стрибків у довжину.
Светлова Софія виборола золоті нагороди з бігу на 60 м, 300 м і стрибках у довжину.
Зовсім трохи не вистачило Вятіорцю Євгенію та Єфименко Вікторії, щоб посісти призові місця.
Вітаємо спортсменів і бажаємо їм нових перемог🎉
"Хто ти, майбутній Олімпієць?" "Хто ти, майбутній Олімпієць?"

Тиждень дорожнього руху в ЗОШ № 7

19-05-2023, 13:57
На виконання Плану заходів на 2023 рік з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року з15 до 21 травня 2023 року у школі відбувся перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
Основним завданням Тижня було поглибити знання учнів про правила дорожнього руху для запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах, створення зручних та безпечних умов для усіх учасників дорожнього руху, зокрема пішоходів та користувачів персональним вело- та електротранспортом.
Протягом тижня були для молодших школярів були проведені конкурси, вікторини, ігри з правил дорожнього руху «Безпечна дорога додому». Для учнів середньої ланки проведено майстер-клас «Знаємо та діємо» з надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок ДТП та бесіди з правил дорожнього руху під час використання велосипедів, роликових ковзанів, скейтів.
17.05.2023 року вчителі та учні школи долучитися до проведення національного онлайн-уроку «Безпечна дорога додому» з основ безпеки дорожнього руху та попередження травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод в рамках національного проєкту «Безпечна країна».
Тиждень дорожнього руху в ЗОШ № 7 Тиждень дорожнього руху в ЗОШ № 7 Тиждень дорожнього руху в ЗОШ № 7