» Список статей за 04.05.2023

Зустріч з фінськими учнями

4-05-2023, 13:15
3 травня, відбулася перша онлайн зустріч між учнями фінського міста Лаппеенранта, яке з січня стало партнером Чернігова, та учнями нашої школи. Зустріч була наповнена позитивними емоціями та бажанням продовжити спілкування.
Зустріч з фінськими учнями Зустріч з фінськими учнями Зустріч з фінськими учнями

Всеукраїнський шаховий турнір

4-05-2023, 12:29
У Вінниці фінішував Всеукраїнський шаховий турнір. Шаховий фестиваль «Вінниця весняна-Б» закінчився впевненим виконанням норми КМС молодою чернігівською шахісткою. Прогнозовано успішно закінчила змагання чернігівський скарб Вікторія Здор – учениця 7-А класу ЗОШ № 7. Результат Вікторії - 6,5 бали, і перевиконання аж на ціле очко. Вітаємо!
 Всеукраїнський шаховий турнір  Всеукраїнський шаховий турнір  Всеукраїнський шаховий турнір  Всеукраїнський шаховий турнір  Всеукраїнський шаховий турнір  Всеукраїнський шаховий турнір