18 травня українці святкують День вишиванки. Особливе значення цей день має під час повномасштабної війни. Одягнена вишиванка - це символ незламності українського духу, заявою на весь світ про те, що українці - вільний народ. Вишиванка - це генетичний код нації. Учні та вчителі Чернігівської ЗОШ №7 приєдналися до флешмобу, прийшли до школи в національному одязі. Висловлюємо подяку за фотосесію чернігівському фотографу Віктору Кошмалу.
![День вишиванки День вишиванки](/uploads/posts/2023-05/thumbs/1684409430_mycollages-14.jpg)
![День вишиванки День вишиванки](/uploads/posts/2023-05/thumbs/1684409386_mycollages-16.jpg)
![День вишиванки День вишиванки](/uploads/posts/2023-05/thumbs/1684409383_mycollages-15.jpg)
![День вишиванки День вишиванки](/uploads/posts/2023-05/thumbs/1684409430_mycollages-14.jpg)