» Список статей за 28.04.2023

День Цивільного захисту В ЗОШ № 7

28-04-2023, 13:22
27.04.2023 у школі був проведений День цивільного захисту.
Основними завданнями Дня цивільного захисту були: практична перевірка готовності школи до ефективних заходів щодо захисту учасників навчально-виховного процесу в разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення із мирного у воєнний стан; вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свого здоров’я та життя.
Розпочався День ЦЗ хвилиною мовчання з вшанування пам’яті загиблих під час військового вторгнення рф.
Упродовж Дня цивільного захисту проведено ряд заходів:
• організована виставка літератури з питань цивільного захисту в шкільній бібліотеці;
• виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання;
• класними керівниками проведено відкритті уроки, на яких були розкриті основні завдання з вивчення тем цивільного захисту населення та основи безпеки життєдіяльності дітей;
• психологом школи та соціальним педагогом в 1-4 класах були проведені тематичні уроки про збереження фізичного та психічного здоров’я в умовах воєнного часу;
• проведено конкурси, вікторини: «Долікарняна допомога», «Поведінка у надзвичайних ситуаціях», «Дії рятівника», «Дії при пожежі», конкурс малюнків.
День Цивільного захисту В ЗОШ № 7 День Цивільного захисту В ЗОШ № 7 День Цивільного захисту В ЗОШ № 7 День Цивільного захисту В ЗОШ № 7 День Цивільного захисту В ЗОШ № 7

Гімназіада України з легкої атлетики

28-04-2023, 09:49
22 квітня у місті Носівка відбулися змагання обласного етапу V літньої Гімназіади України з легкої атлетики🏃‍♂️🏃‍♀️
Понад 250 найкращих спортсменів 2008-2010 рр.н. з 12 територіальних громад Чернігівщини прийняли участь у цих змаганнях.
🏃‍♀️Учениця 6-Б класу СВЕТЛОВА СОФІЯ посіла почесне 3 місце з бігу на 200 м
Вітаємо🎉🎉🎉 юну спортсменку і бажаємо їй подальших перемог🥇🏆
А вже 25 квітня відбувся ІІ етап ХХІV змагань серії Гран-прі «Хто ти – майбутній олімпієць?».
Учні нашої школи знову прийняли участь у цих чудових змаганнях і не залишились без призових🥇🥈🥉 місць.
▪️ВИСОЦЬКИЙ БОГДАН – 🥈2 місце зі стрибків у довжину
▪️ЄФИМЕНКО ВІКТОРІЯ – 🥈2 місце зі стрибків у довжину
▪️СВЕТЛОВА СОФІЯ - 🥇1 місце з бігу на 60, 300 м, а також зі стрибків у довжину
Зовсім трохи не вистачило БАБАШЕВУ ЄГОРУ, ЯРОШЕНКУ ВЛАДИСЛАВУ, ВЯТІОРЦЮ ЄВГЕНІЮ, ГОРІ КОСТЯНТИНУ, ПЕЧОРКІНУ АРТЕМУ та ТУМАРЕЦЬ ДМИТРУ, щоб посісти призові місця.
Бажаємо нашим спортсменам не пропускати тренування і здобувати ще більше нагород🥇🥈🥉🏆!
А КПНЗ ДЮСШ "АТЛЕТ" запрошує на тренування з легкої атлетики🏃🏃‍♀️
▪️учнів 3-9 класів
За детальним розкладом тренувань, а також додатковою інформацією звертайтесь за номером☎️096-060-73-02
Тренування проводяться БЕЗКОШТОВНО!