» Список статей за 24.04.2023

Іграшку-антистрес

24-04-2023, 14:03
Учні ГПД з великим задоволенням виготовляли власноруч іграшку-антистрес. З дітьми були розглянуті різні способи подолання стресу, один з яких – виготовлення сквішу. Під час виготовлення іграшки учні сформували свої комунікативні та соціальні навички та отримали неймовірні враження та позитивні емоції.
 Іграшку-антистрес  Іграшку-антистрес  Іграшку-антистрес  Іграшку-антистрес

Квест « Калейдоскоп психології»

24-04-2023, 14:00
Колективи створюється поступово, крок за кроком. Кожний має свої погляди, захоплення, інтереси та емоції. Колектив завжди зміцнюється в спільній діяльності. Саме з цією метою 21 квітня для учнів 8-9 класів був проведений психологічний квест « Калейдоскоп психології».
Пріоритетним завданням заходу було створення позитивного клімату в навчальному закладі; розширення та насичення емоційного життя; формування сприятливого психологічного клімату; згуртування учнівського колективу.
Квест « Калейдоскоп психології» Квест « Калейдоскоп психології» Квест « Калейдоскоп психології» Квест « Калейдоскоп психології»