» Список статей за 13.04.2023

13-04-2023, 18:29
12 квітня ЗОШ 7 відкрила свої двері для майбутніх першокласників та їх батьків. Діти познайомилися з вчителями, розділились на команди та пройшли захоплюючий квест. Впоравшись з усіма завданнями на локаціях, отримали нагороди - частинки пазла, з яких склали емблему школи, а також чудові поробки, які зробили власноруч. Надзвичайно сподобались майбутнім учням досліди та експерименти на одній з локацій квесту, а від руханки у холі були просто у захваті! Після цього діти з вчителями спустились в укриття, де психолог провела з ними нейрогімнастику та вправи релаксацію. Поки діти розважались, для батьків було проведено змістовну екскурсію адміністрацією закладу. Батьки мали змогу побачити всі приміщення , де проводитиме час їх дитина, а також отримати відповіді на важливі та хвилюючі питання. Наприкінці майбутні першокласники отримали сувеніри.
Прощатися не хотів ніхто! Але попрощались ненадовго - до 1 вересня!!!
День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей День відкритих дверей

Відкрили сезон приємностей!

13-04-2023, 12:22
Наші п‘ятикласники НУШ! Відкрили сезон приємностей! Однієї години замало для змагань і спілкування, але все попереду.
Відкрили сезон приємностей! Відкрили сезон приємностей! Відкрили сезон приємностей! Відкрили сезон приємностей!