» Список статей за 18.06.2018

Літо набирає обертів

18-06-2018, 13:10
14 червня дитячий табір «Дружба» відвідав бібліотеку Юнацтва. Де з великим задоволенням діти приймали участь у квест – грі «Сторінками книжок».
Чернігівський музично – драматичний театр ім. Т.Г. Шевченка 15 червня гостинно запросив наших дітлахів переглянути виставу «Біля ковчегу о восьмій», також діти в післяобідній час ознайомились з цікавим життям пташок на виховній годині, учні з цікавістю відповідали на питання, співали пісні та танцювали.
Сьогодні в гарному настрої табір відправився на екскурсію по старовинному Валу та відвідав Музей іграшки, де дітки мали змогу ознайомитися з історією створення іграшок та їх різновидами.
Літо набирає обертів, а наша табірна зміна підходить до завершення. Нам залишилось ще відвідати Чернігівський обласний ляльковий театр ім. О.П. Довженка та переглянути виставу «Стійкий олов’яний солдатик».
20 червня відбудеться урочисте закриття табору. Сподіваємось, що діти в пришкільному таборі оздоровилися, бо цьому сприяли щоденні заняття фізичною культурою та здорове харчування в шкільній їдальні. Адміністрація пришкільного табору «Дружба» бажає всім гарного відпочинку влітку.
Літо набирає обертів Літо набирає обертів Літо набирає обертів Літо набирає обертів
Літо набирає обертів Літо набирає обертів Літо набирає обертів