» Список статей за 13.06.2018

Продовження активного відпочинку в пришкільному таборі "Дружба"

13-06-2018, 12:33
8 червня в таборі пройшов День мистецтв. Діти переглянули музичну казку «Лісова пісня» у філармонійному центрі. 11 червня ми відвідали Чернігівський літературно – меморіальний музей – заповідник М.М. Коцюбинського, де працівники музею провели цікаву та пізнавальну екскурсію. 12 червня – День кіномистецтва, в рамках якого був переглянутий мультфільм в обласному молодіжному центрі. Закінчився наш день бесідою психолога школи « Дружити треба вміти». 13 червня- екскурсія «Екологічною тропою» в Ялівщині.
Продовження активного відпочинку в пришкільному таборі "Дружба" Продовження активного відпочинку в пришкільному таборі "Дружба" Продовження активного відпочинку в пришкільному таборі "Дружба"