» Список статей за 04.06.2018

Літній табір «Дружба»

4-06-2018, 11:23
В перший день літа гостинно відчинив свої двері пришкільний табір «Дружба», створений для зміцнення здоров’ я та організації активного відпочинку дітей, їх інтересів та потреб.
У перший день відбулося відкриття табору, діти відвідали фестиваль кінофільмів “ Чілдрен -кінофест”, а закінчився день конкурсом малюнків на асфальті.
Другий день, 4 квітня, приніс нашим дітям нові приємні враження. Вони відвідали бізнес-школу, яку підготував «Приватбанк», а потім поринули у світ солодощів. Після обіду було проведено вікторину « З Україною в серці».
 Літній табір «Дружба»  Літній табір «Дружба»  Літній табір «Дружба»  Літній табір «Дружба»