» Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у ЗОШ № 7

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у ЗОШ № 7

22-04-2024, 12:24
З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладі з 15 по 21 квітня 2024 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
Класними керівниками та вчителями основ здоров’я проведено з учнями бесіди
1-2 класи – вікторина «Будь обережним з вогнем!»;
3-4 класи – інформаційний калейдоскоп «Безпечне користування газом»;
5-6 класи – виробляли пам’ятку безпечного поводження з електроприладами;
7-8 класи – бесіда з попередження загибелі людей на воді, тренінгове заняття з надання першої допомоги при ураженні блискавкою;
9 класи – переглянули відео «Небезпечні знахідки. Дії при виявленні вибухонебезпечних або підозрілих предметів».
Для учнів 4-А класу учні 8-А класу провели квест «Попередження загибелі людей на воді».
Проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності пройшов змістовно і цікаво та показав належний рівень знань правил безпечної поведінки при виникненні різних надзвичайних ситуацій серед учнів школи.
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  у ЗОШ № 7 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  у ЗОШ № 7 Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності  у ЗОШ № 7