» Цінуй життя, воно одне

Цінуй життя, воно одне

22-12-2023, 09:40
Тиждень безпеки життєдіяльності «Цінуй життя, воно одне»
З метою проведення профілактичної роботи серед учасників освітнього процесу щодо дотримання правил безпечної поведінки, формування вміння прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій, прищеплення навичок обережної поведінки в надзвичайних ситуаціях та бережливого ставлення до збереження свого здоров’я, життя та життя оточуючих, підняття рівня інформаційно–просвітницької роботи з питань безпечної життєдіяльності учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану в закладі з 11 по 15 грудня 2023 року було проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Цінуй життя, воно одне».
Класними керівниками проведено з учнями бесіди з тематики запобігання травматизму та загибелі дітей внаслідок пожеж, при виявленні вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на залізниці, біля недобудованих та аварійних будівель. з піротехнічними засобами, при користуванні побутовим газом, під час воєнного стану та щодо інших надзвичайних подій.
Проведений Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності показав належний рівень знань правил безпечної поведінки при виникненні різних надзвичайних ситуацій серед учнів школи.
Цінуй життя, воно одне Цінуй життя, воно одне Цінуй життя, воно одне