» Театр для діалогу

Театр для діалогу

4-12-2023, 15:33
02.12.23 р. у Чернігівському НРЦ № 2 відбувся фестиваль проєкту "Театр для діалогу: ми є світовими партнерами". 8 креативних команд на фестивалі соціальних театрів розкривали важливі теми: ефективна комунікація, вміння сказати: «Ні», права людини, дорослішання та ін..
Учні школи №7 8-А та 8-Б класів теж долучилися до цього проєкту: Гриценко Вікторія, Ляшкова Ксенія, Пилипенко Єва, Сучок Данііл, Лайко Євгеній, Марченко Оля та Анна, Шевцова Маша, Моргун Анна, Конькова Олександра. Діти творчо та сміливо розкрили тему «Як молодь має будувати стосунки на засадах поваги та гідного ставлення до інших людей».
Висловлюємо свою вдячність пані Регіна Гусак , Ірина Шеремет та всій команді організаторів.
Проєкт реалізовується в рамках програми малих грантів Благодійний Фонд "Здоров'я жінки і планування сім'ї"
Театр для діалогу Театр для діалогу Театр для діалогу