» Призупинення освітнього процесу

Призупинення освітнього процесу

11-03-2020, 11:04
Призупинення освітнього процесу
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 р. № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" з 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти незалежно від форми власності та сфери управління. Рекомендації для керівників закладів та управлінців є у листі Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020 року.
Карантин триватиме з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Його терміни можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.
Під час карантину учням забороняється відвідувати заклади освіти.
Для школярів планується організація навчання з використанням дистанційних технологій.
Пам'ятайте про важливість дотримання правил особистої гігієни та профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію.