» Тиждень музичного і образотворчого мистецтва

Тиждень музичного і образотворчого мистецтва

22-11-2019, 14:36
З 11.11 по 23.11 в нашій школі проходив Тиждень музичного і образотворчого мистецтва. Це були і виступи обдарованих дітей в школі на перервах та уроках (Рябченок Богдан 5-А клас – баян, Марченко Оля 4-А клас – бандура, Шолох Еліна 4-А клас – скрипка, Обабко Уляна 9-А клас – гітара, Стрелок Нікіта 9-А клас – гітара), і виставка інструментів – саморобок (учні 5-х класів), і виставка творів образотворчого мистецтва (газети, малюнки) на тему: «Ці дивовижні інструменти». Для учнів 5-х класів був проведений майстер клас з учнями 5х класів «Дивовижний кролик», графіка. Протягом тижня постійно діяли виставки творчих робіт учнів «Портрет у різних видах образів мистецтва» та «Мистецтво крізь час».