» Список статей за 31.01.2023

Зустріч з Кіберполіцією

31-01-2023, 14:18
Сьогодні до учнів 9-х класів завітала Кіберполіція. Говорили з дітьми про інформаційну війну, про розповсюдження фейків, як убезпечити себе від шахраїв. Під час бесіди розглядали методи впливу пропаганди ворога та протидію їй, задля наближення нашої перемоги.
Зустріч з Кіберполіцією Зустріч з Кіберполіцією Зустріч з Кіберполіцією

Навчально-тренувальні збори

31-01-2023, 11:38
З 25.01.2023 по 27.01.2023 в спортивній залі нашої школи пройшли навчально-тренувальні збори молодших поясів – учнів Чернігівської міської федерації Кіокушинкай Карате. Під час зборів каратеки здобули нові знання, удосконалили свої навички і вміння, отримали нові сили і натхнення для продовження шляху Кіокушинкай. Вітаємо всіх, хто взяв участь у зборах, і пройшов для себе ще один етап досконалості.
Навчально-тренувальні збори Навчально-тренувальні збори Навчально-тренувальні збори Навчально-тренувальні збори