» Список статей за 24.01.2023

День Соборності

24-01-2023, 14:11
Щороку в України 22 січня відзначають День Соборності. В наш складний час це свято має особливе значення. День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності українських земель. Ось чому ми зобов'язані особливо зараз під час воєнної агресії плекати ідеал власної соборної держави й віддавати йому всі свої сили та здібності. У 8-х класах вчителем Клюй О.А проведені години спілкування "В єдності - наша сила". В шкільній бібліотеці організовано виставку літератури "Сила єдності". Учні 2-А класу долучились до флешмобу "У єдності наша сила", в шкільній бібліотеці під керівництвом вчителя Велігорської С.М. діти з окремих елементів об'єднали в єдину карту України, а також створили патріотичні браслети і об'єднались навколо карти заради нашої спільної Перемоги.
День Соборності День Соборності День Соборності День Соборності
День Соборності День Соборності День Соборності