» Список статей за 21.02.2019

Протидія булінгу в дитячому середовищі

21-02-2019, 15:02
Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми відносно один одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг.
Булінг у перекладі з англійської – хуліганити, грубіянити, визначається, як утиск, цькування, дискримінація. Це тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (фізичного і психічного) з боку дитини або групи дітей до іншої дитини або дітей.
Сьогодні інспектором зв'язків з громадскістю управління патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції лейтенантом поліції Палуб Аліною Сергіївною та поліцейським роти № 1 взводу № 2 капралом поліції Мельник Ольгою Миколаївною з учнями 7 класу було проведено заняття з елементами тренінгу «Протидія булінгу в дитячому середовищі».
Метою заняття було попередження булінгу, а саме жорстокості та насильства серед підлітків, профілактика злочинів та правопорушень в учнівському середовищі, виховання в учнів почуття емпатії та переживання до дитини, яка зазнає насильства, розвиток вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації; формування навиків відповідальної та безпечної поведінки.
Протидія булінгу в дитячому середовищі Протидія булінгу в дитячому середовищі Протидія булінгу в дитячому середовищі Протидія булінгу в дитячому середовищі