» Список статей за 20.02.2019

Микита Ігнатов став лауреатом Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії

20-02-2019, 13:35
Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» разом із професійним журі у складі відомих спортивних фотографів і олімпійців підвели підсумки XII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. І визначили найкращі спортивні світлини за підсумками 2018 року.
Після детального обговорення та тривалого голосування переможцями та призерами XII Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії став в категорії Діти (до 16 років) Микита Ігнатов, учень 5-А класу нашої школи.
З роботами, які визнані найкращими, можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України за посиланням: http://noc-ukr.org/photogalleries/peremozhci_vseukrainskogo_konkursu_sportivnoi_fotografii/#5