» Список статей за 12.10.2018

Пам'ять загиблим!

12-10-2018, 13:28
До Дня Захисника України учні школи поклали квіти на могили загиблим бійцям АТО.
Пам'ять загиблим! Пам'ять загиблим! Пам'ять загиблим! Пам'ять загиблим! Пам'ять загиблим!

Вибори президента школи

12-10-2018, 13:07
Сьогодні відбулись вибори президента школи. За підрахунками голосів президентом стала Барбаш Анна, учениця 10 А класу.
Вибори президента школи Вибори президента школи Вибори президента школи Вибори президента школи

“Козацькому роду нема переводу”

12-10-2018, 10:09
14 жовтня-значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої країни. Напередодні свят, які відзначають в цей день українці, вихователем ГПД Боровик Т.В. і бібліотекарем Гуменюк Л.К. була проведена виховна година “Козацькому роду нема переводу”.
“Козацькому роду нема переводу” “Козацькому роду нема переводу” “Козацькому роду нема переводу” “Козацькому роду нема переводу”