» Список статей за 08.10.2018

8-10-2018, 11:32
Кандидат у президенти школи

Мене звуть Барбаш Анна, я учениця 10 – А класу. Вже як два роки займаюсь легкою атлетикою. Мені дуже подобається працювати в колективі. Легко знаходжу спільну мову з оточуючими. Приймаю активну участь у житті школи. На даний момент займаю посаду старости класу. Відповідальна, чесна. Подолавши шлях від молодших класів до старших точно знаю, що цікавить нас, учнів школи, які проблеми турбують та які питання в нас виникають. Посада президента надасть мені змогу втілити всі бажання в життя. Бажання поліпшити умови школярів, зробити шкільне життя комфортнішим. На мою думку ці фактори покращать працездатність дітей, поліпшать шкільну атмосферу. Я знаю, що робота президента не з легких, забирає багато сил та часу, але ця праця не даремна. В мене є безліч ідей для того, щоб навчання в школі стало комфортним та цікавим.
Ми будемо:
1. Проводити більше конкурсів ,змагань та концертів.
2. Проводити два рази на рік день самоврядування.
3. Організовувати різні екскурсії у нашому місті та по всій Україні.
4. Проводити у школі різні акції.
5. Організовувати нові гуртки та заняття.
6. Створимо нові посади, такі як шкільний журналіст та фотограф .
7. Займатись волонтерством.
8. Кожен рік святкувати день народження школи.

Буду рада приймати від вас пропозиції та побажання, вирішувати питання та проблеми. Разом ми зробимо наші шкільні роки яскравими та незабутніми!

Привіт усім

Мене звати Катерина Жадько. Я навчаюсь у 9-Б класі. У мене є досить багато захоплень та досягнень. Я займалася 3 роки веслуванням, 2 роки спортивним орієнтуванням, приймала участь у багатьох шкільних заходах. Протягом усього мого навчання у середній школі я завжди мріяла бути учнівським президентом. Тепер я маю таку можливість. Я активна та креативна. До усіх доручень підхожу із повною відповідальністью, а кожне завдання викликає у мене потік неймовірних та цікавих ідей. Якщо ви дасте мені таку можливість – стати учнівським президентом, то життя у школі стане ще найцікавішим та оригінальнішим.
Мої ідеї з приводу того, як зробити шкільне життя яскравішим.
1. Майстер-класи від учнів. У нашій школі навчається досить багато талановитих учнів. На цих майстер-класах вони б могли ділитись своїми вміннями з іншими, а також демонструвати свої таланти.
2. Проведення цікавих конкурсів: «Школа має талант», «Комік», «Знавець спорту», «Голос школи», проведення інтелектуальних та спортивних ігор серед паралельних класів.
3. Дискотеки в різних стилях.
4. Костюмована вечірка а-ля Хеллоуїн.
5. «Скринька» скарг та пропозицій. Це цікаво, можна виразити власну думку, знаючи що ніхто не дізнається від кого. Та й мені було б корисно почитати зауваження та пропозиції щодо моєї роботи.
6. Організація показу мультфільмів для учнів початкової школи в актовому залі.