24 квітня у рамках фестивалю "STEM-весна-2024" у ЗЗСО №7 м. Чернігова був проведений STEM-турнір для здобувачів освіти 7-9 класів. Три команди виконували цікаві завдання з різних категорій: наука, техніка, інженерія, мистецтво, логіка та математика. Учні мали можливість практично застосувати набуті знання, проявити свою креативність та фантазію у виконанні нестандартних завдань. Дякуємо відділу STEM-освіти ДНУ ІМЗО за можливість долучитися до цікавого заходу.
![STEM-турнір STEM-турнір](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714036338_mycollages.jpg)
![STEM-турнір STEM-турнір](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714036343_mycollages-3.jpg)
![STEM-турнір STEM-турнір](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714036400_mycollages-2.jpg)
![STEM-турнір STEM-турнір](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714036357_mycollages-1.jpg)
![STEM-турнір STEM-турнір](/uploads/posts/2024-04/thumbs/1714036338_mycollages.jpg)