» Шевченківський тиждень у ЗОШ7

Шевченківський тиждень у ЗОШ7

8-03-2024, 08:52
Наша дума, наша пісня не вмре, не загине.
От де, люде, наша слава, слава України!

Ці слова геніального поета Т.Г. Шевченка знає кожен українець.
Цьогоріч з 04.03-08.03 у ЗОШ7 проходив тематичний тиждень, присвячений 210 річниці з дня народження великого Кобзаря - художника, поета, пророка. Учителями української мови та літератури з цієї нагоди були проведені цікаві заходи.
Учні 5-А,5-Б класів брали участь у квесті "Тарасовими шляхами". Учні 9-Б класу були кураторами гри та оцінювали правильність відповідей. 6-А виготовив буклети, а 6-Б декламував поезії Шевченка. 5-Б клас підготував відеопрезентацію "І нехай Шевченкове слово звучить". 6-Б клас переглянув відеоролик про життя поета, обговорили ілюстрації до його поезій.7-Б клас здійснив віртуальну подорож до музею Шевченка в Каневі, а також учні пройшли "Кобзартест", поділилися знаннями про дитинство і юність Кобзаря.8-і класи провели біографічний калейдоскоп "Тернистими шляхами долі", а 9-А,9-Б провели вікторину на кращого знавця біографії Кобзаря.9-В виявив креативність у вивченні мовного матеріалу, створивши міні-проєкт "Т. Шевченко в безсполучниковому складному реченні".
Шевченківський тиждень у ЗОШ7 Шевченківський тиждень у ЗОШ7 Шевченківський тиждень у ЗОШ7