22.02.2024 року до ЗОШ 7 завітали представники Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сил ТрО ЗСУ 376-го окремого батальйону охорони та обслуговування. Були проведені заходи з учнями 3, 5, 6 та 8 класів. Ознайомили школярів з принципами накладання турнікетів та повʼязок під час різних кровотеч. Розповіли про невідкладні дії під час травмування, забезпечення дихання у людини без свідомості.
Наприкінці учням надали можливість приміряти бронежилети та шоломи.
Зустріч була дуже цікавою та пізнавальною. Дякуємо представникам Сил ТрО «Північ»!
![Зустріч з військовими Зустріч з військовими](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708672498_mycollages-4.jpg)
Наприкінці учням надали можливість приміряти бронежилети та шоломи.
Зустріч була дуже цікавою та пізнавальною. Дякуємо представникам Сил ТрО «Північ»!
![Зустріч з військовими Зустріч з військовими](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708672472_mycollages-8.jpg)
![Зустріч з військовими Зустріч з військовими](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708672520_mycollages-7.jpg)
![Зустріч з військовими Зустріч з військовими](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708672519_mycollages-6.jpg)
![Зустріч з військовими Зустріч з військовими](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708672457_mycollages-5.jpg)
![Зустріч з військовими Зустріч з військовими](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708672498_mycollages-4.jpg)