О слово рідне! Шум дерев!
Музика гір блакитнооких,
Шовковий спів степів широких ,
Дніпра над нами левій рев...( Олександр Олесь)
Рідна мова - оберіг нації,душа народу! Бережімо її !
До Дня рідної мови в нашій школі було проведено ряд заходів.
5-ті класи працювали над проєктом "Рідна мова барвінкова", 9- В змагався за звання кращого знавця української мови, у 6-Б пройшла класна година"Мовне намисто", складали сенкан про мову,змагалися у знаннях вікторини,розгадували ребуси, у 3-Б провели вікторину "Ми знаємо рідну мову".
![День Рідної мови! День Рідної мови!](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708525719_mycollages.jpg)
Музика гір блакитнооких,
Шовковий спів степів широких ,
Дніпра над нами левій рев...( Олександр Олесь)
Рідна мова - оберіг нації,душа народу! Бережімо її !
До Дня рідної мови в нашій школі було проведено ряд заходів.
5-ті класи працювали над проєктом "Рідна мова барвінкова", 9- В змагався за звання кращого знавця української мови, у 6-Б пройшла класна година"Мовне намисто", складали сенкан про мову,змагалися у знаннях вікторини,розгадували ребуси, у 3-Б провели вікторину "Ми знаємо рідну мову".
![День Рідної мови! День Рідної мови!](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708525714_mycollages-3.jpg)
![День Рідної мови! День Рідної мови!](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708525648_mycollages-2.jpg)
![День Рідної мови! День Рідної мови!](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708525734_mycollages-1.jpg)
![День Рідної мови! День Рідної мови!](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1708525719_mycollages.jpg)