День безпечного Інтернету відбувається щорічно у другий вівторок лютого, цьогоріч – це 6 лютого. Метою Дня безпечного Інтернету є поширення знань про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій для дітей та молоді. В ЗОШ №7 пройшли уроки присвячені цьому дню: поговорили про правила безпеки в Інтернеті, виготовили Пам'ятку безпечного спілкування в Інтернеті, як вберегтися від шахраїв.
![День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету.](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707223975_mycollages.jpg)
![День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету.](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707224011_mycollages-2.jpg)
![День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету.](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707224016_mycollages-1.jpg)
![День безпечного Інтернету. День безпечного Інтернету.](/uploads/posts/2024-02/thumbs/1707223975_mycollages.jpg)