» Олімпійський тиждень

22-09-2023, 09:12
З 18 по 22 вересня в ЗОШ №7 проходив Олімпійський тиждень, метою якого була пропаганда здорового способу життя, поширення ідеї олімпізму, розвиток олімпійського руху, виховання дружніх стосунків. Учні 5-х та 6-х класів взяли участь у "Веселих стартах", а учні 9-х класів боролися за першість з підтягування. Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань. Ми ще раз переконались, що в нашій школі працюють і вчаться сильні, спритні й сміливі люди.
Тож бажаємо всім спортсменам тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!
Олімпійський тиждень Олімпійський тиждень Олімпійський тиждень Олімпійський тиждень Олімпійський тиждень

Чернігівська гімназія №7