» Міжнародний день миру

Міжнародний день миру

22-09-2023, 08:36
Мир-це найзаповітніша мрія кожної дитини та дорослої людини в Україні.
21 вересня у світі відзначають Міжнародний день миру. Наша малеча також долучилась до святкування.
До учнів 2-х класів ЗОШ 7 завітали працівники бібліотеки - філії 3. Провели цікаву бесіду про день миру, згадали рідне місто, місто - герой . Діти робили пташку миру з вірою у Перемогу!
Учні 1-х та 4-х класів познайомилися з історією святкування Дня миру, дізнались, чому зображення голуба є символом свята, з'ясували , що для кожного з нас значить слово "мир". З мрією про Перемогу виготовили поробку з символом Миру.
А учні 3-х класів влаштували на подвір'ї школи справжній флешмоб!
Міжнародний день миру Міжнародний день миру Міжнародний день миру Міжнародний день миру Міжнародний день миру