11.09.2023 учні 6-х класів, нашої школи, спільно з Чернігівською ЗОШ І-ІІІ ступенів 30 м.Чернігова, UNICEF, Спільно_Juniors прийняли участь у святкуванні Дня фізичної культури та спорту. Дружня атмосфера, активність дітей, професійність вчителів, креатив та творчість - все це панувало на локаціях, де учні знайомилися з новими видами спорту: доджбол, фрізбі, бадбінтон!!! Ніяких змагань, ніяких переможців! Тільки позитивна енергія, співпраця панували на майданчиках.
![Днь фізичної культури та спорту Днь фізичної культури та спорту](/uploads/posts/2023-09/thumbs/1694495769_zobrazhennya_viber_2023-09-11_19-16-39-289-kopirovat.jpg)
![Днь фізичної культури та спорту Днь фізичної культури та спорту](/uploads/posts/2023-09/thumbs/1694495730_zobrazhennya_viber_2023-09-11_19-16-36-129-kopirovat.jpg)
![Днь фізичної культури та спорту Днь фізичної культури та спорту](/uploads/posts/2023-09/thumbs/1694495750_zobrazhennya_viber_2023-09-11_19-16-41-347-kopirovat.jpg)
![Днь фізичної культури та спорту Днь фізичної культури та спорту](/uploads/posts/2023-09/thumbs/1694495815_zobrazhennya_viber_2023-09-11_19-16-40-377-kopirovat.jpg)
![Днь фізичної культури та спорту Днь фізичної культури та спорту](/uploads/posts/2023-09/thumbs/1694495769_zobrazhennya_viber_2023-09-11_19-16-39-289-kopirovat.jpg)