З 11 по 12 травня у м. Умань проходив ІІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань та Всеукраїнські змагання з метань на призи О. Крикуна. Вихованка нашої школи 9-В класу Середа Софія у штовханні ядра 3 кг серед дівчат (U18 ) показала результат 9 м 79 см і посіла 4 місце, а у метанні диску 1 кг показала результат 29 м 87 см та посіла 5 місце. Вітаємо спортменку та готуємося до Чемпіонату України серед юнаків та дівчат.
![Всеукраїнські змагання Всеукраїнські змагання](/uploads/posts/2023-05/thumbs/1684172769_zobrazhennya_viber_2023-05-15_20-37-18-420.jpg)
![Всеукраїнські змагання Всеукраїнські змагання](/uploads/posts/2023-05/thumbs/1684172769_zobrazhennya_viber_2023-05-15_20-37-18-420.jpg)